
László Bénes
125duels
4.366minuten
8goals
9assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Borussia Mönchengladbach | 8 | 286 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2017 | Slovakia U21 | 1 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2017/18 | Borussia Mönchengladbach | 2 | 37 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | Borussia Mönchengladbach | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Borussia Mönchengladbach | 22 | 894 | 0 | 4 | 7.0 | |
| 2020/21 | Borussia Mönchengladbach | 12 | 664 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | FC Augsburg | 12 | 664 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Borussia Mönchengladbach | 13 | 259 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | FC Union Berlin | 23 | 613 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2026/27 | Gent | 4 | 182 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 98 | 3.625 | 6 | 7 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | 2 | – | |
| 2020 | Slovakia | 3 | 14 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021 | Slovakia | 2 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2022 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Slovakia | 2 | 157 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024 | Slovakia | 6 | 115 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Slovakia | 8 | 455 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 27 | 741 | 2 | 2 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
26%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
56
sleutelpasses
52
tackles + int.
21
schoten op doel
0
reddingen
8 0
kaarten
Gebaseerd op 110 van de 125 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 sep 2026UCercle Brugge0–3W6.5
- 3 sep 2026TOH Leuven1–0W6.8
- 30 aug 2026TClub Brugge2–1W6.5
- 16 aug 2026ULa Louvière1–2W6.7
- 9 aug 2026TMechelen2–0W–
- 17 mei 2025UFC Augsburg1–2W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 88 | 1.618 | 3 | 3 | 7 | 0 | 1.1 | 70.0 | 0 | 6.71 | |
| UEFA Nations League | 10 | 612 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.4 | 82.6 | 1 | 6.98 | |
| UEFA European Championship | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 91.9 | 0 | 6.80 | |
| Belgian Pro League | 5 | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 70.2 | 0 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 110 | 2.495 | 3 | 3 | 8 | 0 | 1.2 | 73.0 | 1 | 6.75 | |