
L. Rupp
191duels
10.373minuten
14goals
10assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Borussia Mönchengladbach | 3 | 29 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Borussia Mönchengladbach | 21 | 1.086 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Borussia Mönchengladbach | 10 | 92 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Paderborn | 31 | 2.011 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | VfB Stuttgart | 29 | 2.106 | 5 | 4 | 7.0 | |
| 2016/17 | TSG Hoffenheim | 14 | 790 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | TSG Hoffenheim | 21 | 1.165 | 3 | 2 | 6.7 | |
| 2018/19 | TSG Hoffenheim | 1 | 24 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2019/20 | Norwich City | 12 | 698 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2019/20 | TSG Hoffenheim | 7 | 341 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2020/21 | Norwich City | 23 | 1.269 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2021/22 | Norwich City | 19 | 762 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 191 | 10.373 | 14 | 10 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
65%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
15
tackles + int.
1
schoten op doel
Gebaseerd op 23 van de 191 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 22 mei 2022TTottenham Hotspur0–5V6.5
- 15 mei 2022UWolves1–1GL6.3
- 11 mei 2022ULeicester City3–0V6.3
- 8 mei 2022TWest Ham United0–4V6.9
- 30 apr 2022UAston Villa2–0V6.0
- 10 apr 2022TBurnley2–0W6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 23 | 639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.8 | 82.2 | 0 | 6.61 | |
| Totaal / Gemiddeld | 23 | 639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.8 | 82.2 | 0 | 6.61 | |