
F. Jozefzoon
256duels
12.441minuten
28goals
15assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | AFC Ajax | 4 | 75 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | NAC Breda | 16 | 694 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | RKC Waalwijk | 34 | 2.903 | 7 | 0 | – | |
| 2013/14 | PSV | 16 | 481 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | PSV | 15 | 442 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | PSV | 9 | 178 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2016/17 | PSV | 5 | 52 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2016/17 | Brentford | 19 | 696 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2016/17 | Jong PSV U21 | 3 | 241 | 1 | 0 | – | |
| 2017/18 | Brentford | 39 | 2.675 | 7 | 7 | 6.9 | |
| 2018/19 | Derby County | 28 | 1.303 | 2 | 1 | 6.6 | |
| 2019/20 | Derby County | 14 | 640 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Rotherham United | 24 | 926 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | RKC Waalwijk | 26 | 932 | 5 | 3 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 252 | 12.238 | 28 | 15 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Suriname | 4 | 203 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 203 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
18
tackles + int.
9
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 21 van de 256 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 mei 2023USC Cambuur4–0V6.3
- 21 mei 2023TFC Twente0–5V6.3
- 13 mei 2023UFC Utrecht2–0V7.3
- 5 mei 2023TFC Volendam4–1W17.2
- 23 apr 2023UAZ3–0V6.6
- 19 apr 2023UGo Ahead Eagles3–2V6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 21 | 718 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1.8 | 81.1 | 0 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 21 | 718 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1.8 | 81.1 | 0 | 6.86 | |