Golazio
Nederlands

Gareth Bale

Gareth Frank Bale
geboren 16 jul 1989 · 37 jaar CardiffWales21/1 186 cm rugnummer 11 (Wales)
316duels
23.388minuten
131goals
24assists
7.3rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2010/11Tottenham Hotspur302.45270–
2011/12Tottenham Hotspur363.218100–
2012/13Tottenham Hotspur332.925210–
2013/14Real Madrid272.070150–
2014/15Real Madrid312.582130–
2015/16Real Madrid231.74119108.0
2016/17Real Madrid191.425727.3
2017/18Real Madrid261.8031627.5
2018/19Real Madrid291.793837.1
2019/20Real Madrid161.092227.0
2020/21Tottenham Hotspur209211127.5
2021/22Real Madrid5283106.8
Totaal / Gemiddeld29522.305130217.4

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Wales13100–
2019Wales14000–
2020Wales4356027.2
2020/21Wales3196017.3
2021Wales49400–
2022Wales3144006.4
2022/23Wales5222106.7
Totaal / Gemiddeld211.083136.9

Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.

Geavanceerde statistieken

44%
duelwinst %
51%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
18
sleutelpasses
19
tackles + int.
20
schoten op doel
4 0
kaarten

Gebaseerd op 41 van de 316 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League1427411001.865.926.97
La Liga1328310203.374.106.78
UEFA Nations League841811102.376.606.96
UEFA European Championship435602103.074.417.23
FIFA World Cup213500001.053.806.40
Totaal / Gemiddeld411.46634402.471.136.93