Golazio
Nederlands

Michel Aebischer

geboren 6 jan 1997 · 29 jaar FribourgZwitserland38/2 183 cm rugnummer 20 (FC Union Berlin)
188duels
9.767minuten
4goals
6assists
6.7rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2021/22Bologna12433006.7
2022/23Bologna381.540106.5
2023/24Bologna362.233016.8
2024/25Bologna24723006.8
2025/26Bologna3266006.7
2025/26Pisa352.900126.9
2026/27FC Union Berlin2124005.9
Totaal / Gemiddeld1508.219236.7

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020/21Switzerland218006.6
2021Switzerland14400–
2022Switzerland668006.2
2022/23Switzerland585006.6
2024Switzerland9645127.1
2024/25Switzerland4244006.7
2025Switzerland3176106.7
2026Switzerland8268016.7
Totaal / Gemiddeld381.548236.7

Geavanceerde statistieken

47%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
97
sleutelpasses
236
tackles + int.
21
schoten op doel
0
reddingen
24 0
kaarten

Gebaseerd op 179 van de 188 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A1517.825232301.387.226.77
UEFA Nations League1134700001.088.206.62
FIFA World Cup89800001.064.506.63
UEFA European Championship547712001.089.017.34
Bundesliga429900100.574.106.32
Totaal / Gemiddeld1799.046352401.286.336.77