
Fabian Schär
Fabian Lukas Schär
39duels
2.345minuten
0goals
0assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | Newcastle United | 16 | 910 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 16 | 910 | 0 | 0 | 7.2 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Switzerland | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2020 | Switzerland | 5 | 190 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Switzerland | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022 | Switzerland | 4 | 135 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Switzerland | 4 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024 | Switzerland | 5 | 480 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 23 | 1.435 | 0 | 0 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
79
tackles + int.
5
schoten op doel
11 1
kaarten
Recente wedstrijden
- 7 jan 2026TLeeds United4–3W6.6
- 4 jan 2026TCrystal Palace2–0W7.9
- 30 dec 2025UBurnley1–3W7.9
- 20 dec 2025TChelsea2–2GL6.2
- 14 dec 2025USunderland1–0V6.3
- 6 dec 2025TBurnley2–1W7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 16 | 910 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.7 | 84.2 | 3 | 7.16 | |
| UEFA European Championship | 10 | 670 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 77.7 | 0 | 6.98 | |
| FIFA World Cup | 7 | 405 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1.0 | 82.1 | 0 | 6.92 | |
| UEFA Nations League | 6 | 360 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | 82.7 | 0 | 6.53 | |
| Totaal / Gemiddeld | 39 | 2.345 | 0 | 0 | 11 | 1 | 1.4 | 81.9 | 3 | 6.98 | |