
Samuel Hutchinson
Samuel Edward Hutchinson
186duels
11.211minuten
6goals
4assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Chelsea | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Nottingham Forest | 9 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Sheffield Wednesday | 10 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Vitesse | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Sheffield Wednesday | 20 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sheffield Wednesday | 22 | 1.602 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2016/17 | Sheffield Wednesday | 34 | 2.839 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 2017/18 | Sheffield Wednesday | 8 | 509 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Sheffield Wednesday | 24 | 1.770 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Sheffield Wednesday | 23 | 1.802 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2020/21 | Sheffield Wednesday | 22 | 1.898 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Reading | 11 | 791 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 186 | 11.211 | 6 | 4 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
25%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
28
tackles + int.
3 0
kaarten
Gebaseerd op 11 van de 186 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 14 jan 2023TQPR2–2GL6.3
- 8 nov 2022UWatford2–0V6.9
- 7 okt 2022UQPR2–1V6.2
- 4 okt 2022TNorwich City1–1GL6.9
- 1 okt 2022THuddersfield Town3–1W7.0
- 17 sep 2022UWigan Athletic0–1W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 11 | 791 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 79.6 | 0 | 6.71 | |
| Totaal / Gemiddeld | 11 | 791 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 79.6 | 0 | 6.71 | |