
Abdelkahar Kadri
213duels
12.690minuten
31goals
41assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | KV Kortrijk | 22 | 1.459 | 1 | 6 | 6.8 | |
| 2022/23 | Gent | 16 | 1.222 | 4 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | KV Kortrijk | 16 | 1.221 | 4 | 1 | 7.0 | |
| 2023/24 | Gent | 29 | 2.188 | 5 | 8 | 7.3 | |
| 2023/24 | KV Kortrijk | 35 | 0 | 5 | 4 | – | |
| 2024/25 | Gent | 29 | 2.188 | 5 | 8 | 7.3 | |
| 2024/25 | KV Kortrijk | 29 | 2.188 | 5 | 8 | 7.3 | |
| 2025/26 | Gent | 33 | 2.076 | 2 | 5 | 6.9 | |
| 2026/27 | Gent | 2 | 148 | 0 | 0 | 2.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 211 | 12.690 | 31 | 41 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Algeria | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Algeria | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
51%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
187
sleutelpasses
381
tackles + int.
51
schoten op doel
0
reddingen
25 2
kaarten
Gebaseerd op 145 van de 213 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TStandard Liège2–1W0.0
- 13 sep 2026UGenk1–1GL6.5
- 6 sep 2026UCercle Brugge0–3W0.0
- 3 sep 2026TOH Leuven1–0W0.0
- 30 aug 2026TClub Brugge2–1W–
- 16 aug 2026ULa Louvière1–2W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 145 | 9.964 | 17 | 23 | 25 | 2 | 1.5 | 81.7 | 11 | 6.91 | |
| Totaal / Gemiddeld | 145 | 9.964 | 17 | 23 | 25 | 2 | 1.5 | 81.7 | 11 | 6.91 | |