
Robert-Jan Vanwesemael
110duels
6.459minuten
2goals
4assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | St Truiden | 34 | 1.483 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | St Truiden | 34 | 1.483 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2025/26 | St Truiden | 37 | 3.077 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2026/27 | St Truiden | 5 | 416 | 1 | 1 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 110 | 6.459 | 2 | 4 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
67
sleutelpasses
207
tackles + int.
13
schoten op doel
0
reddingen
17 0
kaarten
Gebaseerd op 102 van de 110 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TWesterlo0–2V6.0
- 12 sep 2026USK Beveren2–0V6.4
- 5 sep 2026TLa Louvière4–0W18.3
- 2 sep 2026TUnion Saint-Gilloise0–3V5.3
- 30 aug 2026UAntwerp1–4W7.0
- 14 aug 2026UCercle Brugge3–3GL17.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 102 | 6.212 | 3 | 4 | 17 | 0 | 1.1 | 82.0 | 1 | 6.72 | |
| Totaal / Gemiddeld | 102 | 6.212 | 3 | 4 | 17 | 0 | 1.1 | 82.0 | 1 | 6.72 | |