
K. Nkuba
176duels
6.961minuten
10goals
14assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Sporting Charleroi | 2 | 28 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Sporting Charleroi | 11 | 87 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021/22 | Sporting Charleroi | 14 | 797 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Genk | 29 | 2.095 | 4 | 5 | 6.8 | |
| 2022/23 | Sporting Charleroi | 28 | 2.098 | 4 | 5 | 6.8 | |
| 2023/24 | Genk | 37 | 584 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | Sporting Charleroi | 4 | 155 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Genk | 37 | 584 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2025/26 | Genk | 14 | 533 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 176 | 6.961 | 10 | 14 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
35%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
16
sleutelpasses
53
tackles + int.
6
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 25 van de 176 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 mei 2026UOH Leuven0–2W6.3
- 7 mrt 2026UUnion Saint-Gilloise2–1V–
- 21 sep 2025TUnion Saint-Gilloise1–2V6.3
- 3 mei 2025UUnion Saint-Gilloise1–0V–
- 15 mrt 2025TUnion Saint-Gilloise2–1W–
- 11 jan 2025TOH Leuven2–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 25 | 1.075 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1.2 | 72.9 | 0 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 25 | 1.075 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1.2 | 72.9 | 0 | 6.62 | |