
Orhan Džepar
226duels
16.410minuten
15goals
8assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Telstar 1963 | 28 | 2.012 | 2 | 0 | – | |
| 2017/18 | Go Ahead Eagles | 10 | 654 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Go Ahead Eagles | 25 | 1.419 | 2 | 0 | – | |
| 2019/20 | Helmond Sport | 27 | 2.173 | 1 | 0 | – | |
| 2020/21 | Helmond Sport | 24 | 1.717 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | MVV | 31 | 2.611 | 7 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | MVV | 32 | 2.779 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2023/24 | Roda JC Kerkrade | 18 | 781 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Roda JC Kerkrade | 31 | 2.264 | 2 | 2 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 226 | 16.410 | 15 | 8 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
0%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
2
sleutelpasses
6
tackles + int.
Gebaseerd op 4 van de 226 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2024TNAC Breda0–5V6.2
- 13 mei 2024UNAC Breda3–1V6.3
- 27 mei 2023TNAC Breda1–4V6.3
- 23 mei 2023UNAC Breda1–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 4 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 73.5 | 0 | 6.43 | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 73.5 | 0 | 6.43 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2019 | Go Ahead Eagles | Helmond Sport | transfervrij | |
| 30 jun 2017 | Telstar 1963 | Go Ahead Eagles | huur | |
| 29 aug 2016 | Go Ahead Eagles | Telstar 1963 | huur |