
Julen Agirrezabala
139duels
4.907minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Athletic Club | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Athletic Club | 34 | 674 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Athletic Club | 38 | 236 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Athletic Club | 36 | 1.207 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | Athletic Club | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025/26 | Valencia | 18 | 1.620 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Racing Santander | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 139 | 4.907 | 0 | 0 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
67%
duelwinst %
67%
passnauwkeurigheid
0
sleutelpasses
0
tackles + int.
0
schoten op doel
97
reddingen
106
nul gehouden
28
tegendoelpunten
2 1
kaarten
Gebaseerd op 130 van de 139 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UCelta de Vigo5–0V6.5
- 16 sep 2026UFC Barcelona7–2V6.0
- 13 sep 2026TDeportivo Alavés2–1W8.8
- 5 sep 2026URayo Vallecano3–2V6.8
- 10 mei 2026UAthletic Club0–1W–
- 13 dec 2025UAtlético de Madrid2–1V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 130 | 3.107 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0.0 | 66.5 | 3 | 6.99 | |
| Totaal / Gemiddeld | 130 | 3.107 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0.0 | 66.5 | 3 | 6.99 | |