
Tomás Pina
Pina
307duels
20.640minuten
9goals
2assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Mallorca | 9 | 157 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Mallorca | 32 | 2.085 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Mallorca | 36 | 2.884 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Villarreal | 35 | 1.998 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Villarreal | 22 | 1.450 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Villarreal | 27 | 1.632 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2016/17 | Club Brugge | 6 | 318 | 1 | 0 | – | |
| 2017/18 | Deportivo Alavés | 30 | 2.393 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Deportivo Alavés | 28 | 2.343 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Deportivo Alavés | 20 | 1.349 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Deportivo Alavés | 33 | 2.588 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Deportivo Alavés | 29 | 1.443 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 307 | 20.640 | 9 | 2 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
73%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
9
sleutelpasses
126
tackles + int.
2
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 66 van de 307 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 22 mei 2022TCádiz0–1V–
- 15 mei 2022ULevante3–1V–
- 11 mei 2022TEspanyol2–1W6.3
- 7 mei 2022UCelta de Vigo4–0V6.3
- 30 apr 2022TVillarreal2–1W6.7
- 19 apr 2022UMallorca2–1V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 66 | 4.029 | 1 | 1 | 16 | 0 | 1.1 | 80.3 | 1 | 6.62 | |
| Totaal / Gemiddeld | 66 | 4.029 | 1 | 1 | 16 | 0 | 1.1 | 80.3 | 1 | 6.62 | |