
Llorente
289duels
16.530minuten
86goals
9assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Athletic Club | 38 | 3.172 | 18 | 0 | – | |
| 2011/12 | Athletic Club | 32 | 2.248 | 16 | 0 | – | |
| 2012/13 | Athletic Club | 26 | 865 | 4 | 0 | – | |
| 2013/14 | Juventus | 34 | 2.500 | 16 | 0 | – | |
| 2014/15 | Juventus | 31 | 1.961 | 7 | 0 | – | |
| 2015/16 | Juventus | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2015/16 | Sevilla | 23 | 1.161 | 4 | 3 | 6.8 | |
| 2016/17 | Swansea | 33 | 2.451 | 15 | 1 | 7.0 | |
| 2017/18 | Tottenham Hotspur | 16 | 224 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Tottenham Hotspur | 20 | 683 | 1 | 4 | 6.8 | |
| 2019/20 | Napoli | 17 | 490 | 3 | 1 | 6.9 | |
| 2020/21 | Napoli | 3 | 49 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Udinese | 14 | 715 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Eibar | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 289 | 16.530 | 86 | 9 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
68%
passnauwkeurigheid
12
sleutelpasses
6
tackles + int.
5
schoten op doel
2 0
kaarten
Gebaseerd op 31 van de 289 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 jun 2022UGirona0–1W–
- 23 mei 2021UInter5–1V6.3
- 16 mei 2021TSampdoria0–1V6.3
- 11 mei 2021UNapoli5–1V–
- 8 mei 2021TBologna1–1GL–
- 2 mei 2021TJuventus1–2V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 30 | 764 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.4 | 68.4 | 0 | 6.70 | |
| Segunda División | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 31 | 764 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.4 | 68.4 | 0 | 6.70 | |