
M. Gulde
173duels
12.198minuten
7goals
0assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | TSG Hoffenheim | 1 | 23 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | SC Freiburg | 20 | 1.686 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | SC Freiburg | 17 | 1.530 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | SC Freiburg | 21 | 1.714 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | SC Freiburg | 17 | 1.373 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | SC Freiburg | 27 | 1.957 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | SC Freiburg | 20 | 1.228 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | SC Freiburg | 23 | 639 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | SC Freiburg | 27 | 2.048 | 1 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 173 | 12.198 | 7 | 0 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
6
sleutelpasses
195
tackles + int.
8
schoten op doel
12 1
kaarten
Gebaseerd op 118 van de 173 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 11 mei 2024THeidenheim1–1GL6.3
- 4 mei 2024UFC Köln0–0GL7.2
- 27 apr 2024TVfL Wolfsburg1–2V6.6
- 21 apr 2024TFSV Mainz 051–1GL6.9
- 14 apr 2024UDarmstadt 980–1W6.9
- 6 apr 2024TRB Leipzig1–4V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 118 | 5.871 | 4 | 0 | 12 | 1 | 1.3 | 82.3 | 0 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 118 | 5.871 | 4 | 0 | 12 | 1 | 1.3 | 82.3 | 0 | 6.76 | |