
Álvaro García
225duels
15.590minuten
32goals
23assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Granada | 4 | 101 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Rayo Vallecano | 35 | 1.759 | 4 | 2 | 6.6 | |
| 2021/22 | Rayo Vallecano | 36 | 3.005 | 7 | 4 | 7.0 | |
| 2022/23 | Rayo Vallecano | 35 | 2.885 | 5 | 5 | 7.0 | |
| 2023/24 | Deportivo Alavés | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Rayo Vallecano | 32 | 2.493 | 6 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 36 | 2.565 | 4 | 5 | 7.0 | |
| 2024/25 | Sevilla | 10 | 408 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Rayo Vallecano | 32 | 2.105 | 4 | 5 | 6.7 | |
| 2026/27 | Rayo Vallecano | 4 | 269 | 1 | 1 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 225 | 15.590 | 32 | 23 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
187
sleutelpasses
329
tackles + int.
97
schoten op doel
0
reddingen
28 1
kaarten
Gebaseerd op 160 van de 225 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UOsasuna1–1GL6.4
- 16 sep 2026TEspanyol2–1W1 17.5
- 13 sep 2026UReal Madrid4–1V5.6
- 5 sep 2026TRacing Santander3–2W6.5
- 31 aug 2026UFC Barcelona5–2V16.2
- 28 feb 2026TAthletic Club1–1GL6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 160 | 12.002 | 25 | 18 | 28 | 1 | 1.8 | 70.2 | 6 | 6.96 | |
| Totaal / Gemiddeld | 160 | 12.002 | 25 | 18 | 28 | 1 | 1.8 | 70.2 | 6 | 6.96 | |