
Oleksandr Zinchenko
225duels
13.802minuten
8goals
18assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | PSV | 12 | 494 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2016/17 | Jong PSV U21 | 7 | 611 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Manchester City | 8 | 533 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2018/19 | Manchester City | 14 | 1.153 | 0 | 3 | 7.1 | |
| 2019/20 | Manchester City | 19 | 1.272 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Manchester City | 20 | 1.474 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Manchester City | 15 | 1.042 | 0 | 4 | 7.1 | |
| 2022/23 | Arsenal | 27 | 2.132 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2023/24 | Arsenal | 32 | 1.722 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 2024/25 | Arsenal | 31 | 522 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2025/26 | AFC Ajax | 2 | 20 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | Nottingham Forest | 5 | 353 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 192 | 11.328 | 2 | 15 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Ukraine | 6 | 485 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Ukraine | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| 2020 | Ukraine | 5 | 446 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2020/21 | Ukraine | 3 | 266 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2021 | Ukraine | 3 | 270 | 1 | 0 | – | |
| 2022/23 | Ukraine | 1 | 78 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2024 | Ukraine | 6 | 406 | 0 | 1 | 7.2 | |
| 2024/25 | Ukraine | 6 | 343 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2025 | Ukraine | 2 | 90 | 1 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 33 | 2.474 | 6 | 3 | 7.2 |
Geavanceerde statistieken
58%
duelwinst %
62%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
73
sleutelpasses
198
tackles + int.
16
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 117 van de 225 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 14 feb 2026TFortuna Sittard4–1W–
- 8 feb 2026UAZ1–1GL7.0
- 3 jan 2026UAston Villa3–1V–
- 30 dec 2025TEverton0–2V6.5
- 27 dec 2025TManchester City1–2V–
- 22 dec 2025UFulham1–0V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 98 | 4.729 | 2 | 5 | 6 | 0 | 1.3 | 86.6 | 4 | 6.96 | |
| UEFA Nations League | 10 | 687 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1.3 | 85.7 | 1 | 7.08 | |
| UEFA European Championship | 7 | 602 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 85.7 | 2 | 7.20 | |
| Eredivisie | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 94.8 | 0 | 7.00 | |
| Totaal / Gemiddeld | 117 | 6.038 | 5 | 8 | 8 | 0 | 1.3 | 86.6 | 7 | 6.99 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2026 | AFC Ajax | TBC | transfer | |
| 1 feb 2026 | Arsenal | AFC Ajax | €1.5 mln | transfer |
| 30 jun 2017 | PSV | Manchester City | huur | |
| 26 aug 2016 | Manchester City | PSV | huur |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Knieblessure | 14 feb 2026 – heden | 19 |