
Daniel Høegh
304duels
24.706minuten
18goals
6assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Odense BK | 22 | 1.527 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Odense BK | 25 | 2.158 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Odense BK | 20 | 1.460 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Odense BK | 25 | 2.094 | 3 | 0 | – | |
| 2017/18 | SC Heerenveen | 36 | 3.240 | 3 | 1 | 7.1 | |
| 2018/19 | SC Heerenveen | 31 | 2.646 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | SC Heerenveen | 4 | 7 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | FC Midtjylland | 4 | 235 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | FC Midtjylland | 19 | 1.516 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Randers FC | 20 | 1.318 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2023/24 | Randers FC | 29 | 2.381 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | Randers FC | 32 | 2.880 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2025/26 | Randers FC | 30 | 2.614 | 4 | 0 | 7.2 | |
| 2026/27 | Randers FC | 7 | 630 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 304 | 24.706 | 18 | 6 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
61%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
21
sleutelpasses
337
tackles + int.
35
schoten op doel
0
reddingen
15 0
kaarten
Gebaseerd op 165 van de 304 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026USonderjyske4–2V6.9
- 13 sep 2026TOdense BK1–2V7.2
- 6 sep 2026UBrondby0–3W7.0
- 30 aug 2026TAarhus2–1W7.3
- 23 aug 2026UFC Midtjylland1–0V6.9
- 16 aug 2026TFC Copenhagen0–4V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 165 | 11.843 | 9 | 4 | 15 | 0 | 1.2 | 85.1 | 4 | 7.02 | |
| Totaal / Gemiddeld | 165 | 11.843 | 9 | 4 | 15 | 0 | 1.2 | 85.1 | 4 | 7.02 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 5 okt 2020 | SC Heerenveen | FC Midtjylland | transfervrij | |
| 1 jul 2017 | Basel | SC Heerenveen | transfervrij |