
Myron Boadu
164duels
8.012minuten
55goals
11assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | AZ | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | AZ | 8 | 391 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2018/19 | Jong AZ | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | AZ | 24 | 2.020 | 14 | 6 | 7.1 | |
| 2020/21 | AZ | 31 | 2.529 | 15 | 1 | 7.0 | |
| 2021/22 | Monaco | 31 | 946 | 4 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | Monaco | 12 | 289 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | FC Twente | 11 | 294 | 3 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Monaco | 9 | 76 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | VfL Bochum 1848 | 22 | 1.039 | 9 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | PSV | 13 | 323 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Watford | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 164 | 8.012 | 55 | 11 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
61
sleutelpasses
43
tackles + int.
68
schoten op doel
0
reddingen
4 0
kaarten
Gebaseerd op 155 van de 164 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026UBristol City1–0V6.1
- 17 mei 2026TFC Twente5–1W6.2
- 10 mei 2026UGo Ahead Eagles1–4W–
- 2 mei 2026UAFC Ajax2–2GL16.9
- 23 apr 2026TPEC Zwolle6–1W6.5
- 11 apr 2026USparta Rotterdam0–2W6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 68 | 1.238 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1.3 | 74.3 | 0 | 6.57 | |
| Eredivisie | 64 | 3.145 | 21 | 1 | 2 | 0 | 2.1 | 78.4 | 4 | 6.88 | |
| Bundesliga | 22 | 1.039 | 9 | 1 | 2 | 0 | 1.8 | 72.4 | 2 | 6.83 | |
| Championship | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 66.7 | 0 | 6.09 | |
| Totaal / Gemiddeld | 155 | 5.442 | 37 | 3 | 4 | 0 | 1.8 | 75.7 | 6 | 6.75 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2026 | PSV | TBC | transfer | |
| 30 aug 2025 | Monaco | PSV | €800 k | transfer |
| 30 jun 2024 | FC Twente | Monaco | huur | |
| 1 feb 2024 | Monaco | FC Twente | huur | |
| 4 aug 2021 | AZ | Monaco | €17 mln | transfer |
| 1 jul 2017 | AZ U19 | AZ | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Knieblessure | 6 dec 2025 – 2 feb 2026 | 11 |