
233duels
15.417minuten
3goals
16assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Atlético de Madrid | 5 | 326 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Atlético de Madrid | 1 | 50 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2020/21 | Osasuna | 16 | 972 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Osasuna | 33 | 2.259 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 2022/23 | Celta de Vigo | 38 | 2.122 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Osasuna | 31 | 2.116 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2023/24 | Celta de Vigo | 37 | 1.775 | 0 | 5 | 6.8 | |
| 2024/25 | Deportivo Alavés | 35 | 2.638 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Levante | 33 | 2.818 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2026/27 | Levante | 4 | 341 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 233 | 15.417 | 3 | 16 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
40%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
100
sleutelpasses
415
tackles + int.
10
schoten op doel
0
reddingen
21 1
kaarten
Gebaseerd op 185 van de 233 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UVillarreal3–1V5.8
- 13 sep 2026TFC Barcelona2–4V5.9
- 6 sep 2026UMálaga0–0GL7.5
- 29 aug 2026TReal Betis5–2W6.3
- 27 apr 2026UEspanyol0–0GL6.9
- 8 feb 2026UAthletic Club4–2V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 185 | 10.564 | 3 | 15 | 21 | 1 | 1.0 | 75.4 | 1 | 6.70 | |
| Totaal / Gemiddeld | 185 | 10.564 | 3 | 15 | 21 | 1 | 1.0 | 75.4 | 1 | 6.70 | |