
Dion Sanderson
175duels
13.477minuten
4goals
3assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Cardiff | 10 | 751 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Birmingham City | 15 | 1.260 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | QPR | 11 | 830 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Wolves | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Birmingham City | 31 | 2.699 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2023/24 | Birmingham City | 37 | 3.302 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Blackburn | 21 | 561 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Birmingham City | 6 | 451 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025/26 | Derby County | 38 | 3.173 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Derby County | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 175 | 13.477 | 4 | 3 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
20
sleutelpasses
266
tackles + int.
10
schoten op doel
0
reddingen
21 1
kaarten
Gebaseerd op 138 van de 175 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UBurnley1–1GL6.7
- 12 sep 2026TBirmingham City1–2V0.0
- 9 sep 2026TWest Brom0–1V6.5
- 5 sep 2026UWest Ham United3–0V6.3
- 1 sep 2026UPortsmouth0–2W7.9
- 29 aug 2026TSwansea0–3V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 137 | 10.131 | 4 | 1 | 21 | 1 | 1.1 | 81.4 | 2 | 6.70 | |
| Premier League | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 138 | 10.131 | 4 | 1 | 21 | 1 | 1.1 | 81.4 | 2 | 6.70 | |