
Nico Elvedi
371duels
30.541minuten
16goals
9assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Borussia Mönchengladbach | 21 | 1.547 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2016/17 | Borussia Mönchengladbach | 25 | 2.110 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 2.916 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2018/19 | Borussia Mönchengladbach | 30 | 2.626 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | Borussia Mönchengladbach | 32 | 2.621 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Borussia Mönchengladbach | 29 | 2.538 | 3 | 0 | 7.2 | |
| 2021/22 | Borussia Mönchengladbach | 28 | 2.432 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Borussia Mönchengladbach | 32 | 2.827 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Borussia Mönchengladbach | 30 | 2.484 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | Borussia Mönchengladbach | 27 | 2.136 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2025/26 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 2.967 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2026/27 | Leeds United | 2 | 146 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 322 | 27.350 | 15 | 9 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Switzerland | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Switzerland | 6 | 134 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Switzerland | 5 | 510 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Switzerland | 5 | 439 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021 | Switzerland | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Switzerland | 5 | 287 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Switzerland | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024 | Switzerland | 8 | 270 | 1 | 0 | 7.9 | |
| 2024/25 | Switzerland | 3 | 232 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025 | Switzerland | 1 | 72 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026 | Switzerland | 9 | 749 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 49 | 3.191 | 1 | 0 | 7.2 |
Geavanceerde statistieken
61%
duelwinst %
74%
dribbelsucces
90%
passnauwkeurigheid
40
sleutelpasses
581
tackles + int.
28
schoten op doel
0
reddingen
26 3
kaarten
Gebaseerd op 221 van de 371 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TCrystal Palace0–0GL7.1
- 14 sep 2026TNewcastle United4–1W6.6
- 5 sep 2026UBrighton & Hove Albion1–1GL7.0
- 30 aug 2026TBrentford1–1GL6.3
- 22 aug 2026UNottingham Forest0–1W–
- 12 jul 2026UArgentina1–1GL6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 182 | 15.383 | 10 | 4 | 17 | 1 | 1.3 | 90.5 | 7 | 7.00 | |
| FIFA World Cup | 12 | 690 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 90.8 | 0 | 7.10 | |
| UEFA Nations League | 12 | 1.031 | 0 | 0 | 7 | 2 | 1.5 | 85.7 | 0 | 6.88 | |
| UEFA European Championship | 10 | 510 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 88.5 | 0 | 6.84 | |
| Premier League | 5 | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 89.5 | 0 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 221 | 17.940 | 10 | 4 | 26 | 3 | 1.3 | 90.1 | 7 | 6.99 | |