
G. Prömel
G. Promel
152duels
10.882minuten
24goals
10assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | FC Union Berlin | 16 | 919 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | FC Union Berlin | 24 | 1.825 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | FC Union Berlin | 29 | 2.428 | 8 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | TSG Hoffenheim | 18 | 1.457 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | TSG Hoffenheim | 28 | 2.146 | 4 | 5 | 6.9 | |
| 2024/25 | TSG Hoffenheim | 2 | 175 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025/26 | TSG Hoffenheim | 33 | 1.752 | 7 | 2 | 6.8 | |
| 2026/27 | VfB Stuttgart | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 10.882 | 24 | 10 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
229
tackles + int.
37
schoten op doel
0
reddingen
30 1
kaarten
Gebaseerd op 115 van de 152 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TBorussia Dortmund0–1V6.4
- 12 sep 2026UTSG Hoffenheim2–1V6.2
- 4 sep 2026TFC Köln4–1W17.9
- 28 aug 2026UFC Bayern München5–1V6.0
- 16 mei 2026UBorussia Mönchengladbach4–0V6.3
- 25 apr 2026UHamburger SV1–2W6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 115 | 8.877 | 19 | 9 | 30 | 1 | 1.5 | 78.2 | 3 | 6.83 | |
| Totaal / Gemiddeld | 115 | 8.877 | 19 | 9 | 30 | 1 | 1.5 | 78.2 | 3 | 6.83 | |