
J. Drommel
262duels
17.762minuten
0goals
2assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | FC Twente | 12 | 1.049 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | FC Twente | 18 | 1.620 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | FC Twente | 36 | 3.240 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | FC Twente | 25 | 2.178 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | FC Twente | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | PSV | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | PSV | 34 | 360 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Jong PSV U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | PSV | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2023/24 | Jong PSV U21 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2024/25 | PSV | 34 | 45 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | Jong PSV U21 | 3 | 270 | 0 | 1 | 7.7 | |
| 2025/26 | Sparta Rotterdam | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2026/27 | FC Twente | 1 | 90 | 0 | 1 | 3.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 262 | 17.762 | 0 | 2 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
74%
duelwinst %
65%
passnauwkeurigheid
3
sleutelpasses
3
tackles + int.
0
schoten op doel
177
reddingen
63
nul gehouden
89
tegendoelpunten
3 0
kaarten
Gebaseerd op 116 van de 262 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TPSV3–2W0.0
- 12 sep 2026TADO Den Haag2–0W–
- 9 sep 2026TTelstar 19631–0W–
- 6 sep 2026UFC Groningen2–2GL–
- 30 aug 2026USC Cambuur1–4W16.9
- 16 aug 2026TPEC Zwolle3–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 116 | 5.984 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0.5 | 64.5 | 4 | 6.65 | |
| Totaal / Gemiddeld | 116 | 5.984 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0.5 | 64.5 | 4 | 6.65 | |