
Lewis Travis
311duels
24.429minuten
10goals
12assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Blackburn | 26 | 1.775 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Blackburn | 43 | 3.467 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2020/21 | Blackburn | 19 | 1.310 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Blackburn | 45 | 3.989 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Blackburn | 42 | 3.430 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Ipswich Town | 9 | 332 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2023/24 | Blackburn | 20 | 1.185 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2024/25 | Derby County | 38 | 3.222 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Blackburn | 38 | 3.217 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Derby County | 27 | 2.161 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Blackburn | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Derby County | 3 | 260 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 311 | 24.429 | 10 | 12 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
74
sleutelpasses
493
tackles + int.
14
schoten op doel
0
reddingen
45 1
kaarten
Gebaseerd op 157 van de 311 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UBurnley1–1GL0.0
- 29 aug 2026TSwansea0–3V6.6
- 22 aug 2026TCardiff2–2GL6.5
- 15 aug 2026UCharlton Athletic2–1V7.5
- 2 mei 2026TSheffield United1–2V6.9
- 25 apr 2026UQPR2–3W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 157 | 10.652 | 4 | 6 | 45 | 1 | 1.1 | 81.4 | 3 | 6.83 | |
| Totaal / Gemiddeld | 157 | 10.652 | 4 | 6 | 45 | 1 | 1.1 | 81.4 | 3 | 6.83 | |