
Jay Fulton
299duels
17.656minuten
14goals
7assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Swansea | 2 | 80 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Swansea | 2 | 114 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Swansea | 11 | 693 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | Swansea | 2 | 17 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2018/19 | Swansea | 33 | 1.910 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Swansea | 38 | 2.582 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Swansea | 43 | 2.965 | 3 | 2 | 6.9 | |
| 2021/22 | Swansea | 18 | 732 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Swansea | 38 | 2.739 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | Swansea | 44 | 2.857 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Swansea | 31 | 1.287 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Swansea | 31 | 1.290 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | Swansea | 6 | 390 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 299 | 17.656 | 14 | 7 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
59%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
280
tackles + int.
18
schoten op doel
0
reddingen
30 0
kaarten
Gebaseerd op 180 van de 299 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026ULincoln City FC1–2W0.0
- 12 sep 2026TBurnley3–1W6.3
- 8 sep 2026USouthampton3–1V6.1
- 5 sep 2026TWrexham AFC0–0GL6.4
- 1 sep 2026TWatford2–0W7.2
- 29 aug 2026UDerby County0–3W7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 179 | 8.436 | 6 | 1 | 29 | 0 | 1.1 | 83.3 | 0 | 6.70 | |
| FA Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 80.6 | 0 | 6.70 | |
| Totaal / Gemiddeld | 180 | 8.526 | 6 | 1 | 30 | 0 | 1.1 | 83.3 | 0 | 6.70 | |