
Kenny Lala
255duels
21.564minuten
19goals
26assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Valenciennes | 2 | 11 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Valenciennes | 7 | 584 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Valenciennes | 17 | 1.240 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Strasbourg | 31 | 2.724 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Strasbourg | 34 | 3.060 | 5 | 9 | 7.1 | |
| 2019/20 | Strasbourg | 25 | 2.040 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Strasbourg | 21 | 1.837 | 3 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Brest | 18 | 1.419 | 0 | 2 | 7.1 | |
| 2023/24 | Brest | 33 | 2.970 | 2 | 3 | 7.2 | |
| 2024/25 | Brest | 32 | 2.685 | 3 | 2 | 7.0 | |
| 2025/26 | Brest | 32 | 2.792 | 0 | 3 | 6.8 | |
| 2026/27 | Brest | 3 | 202 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 255 | 21.564 | 19 | 26 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
154
sleutelpasses
373
tackles + int.
21
schoten op doel
0
reddingen
22 0
kaarten
Gebaseerd op 136 van de 255 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UAuxerre2–1V5.5
- 13 sep 2026TParis Saint Germain0–1V6.2
- 5 sep 2026ULe Havre1–2W6.3
- 29 aug 2026TToulouse2–2GL6.9
- 22 aug 2026ULe Mans2–2GL6.5
- 17 mei 2026TAngers SCO1–1GL7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 136 | 11.638 | 8 | 11 | 22 | 0 | 1.1 | 78.2 | 7 | 7.00 | |
| Totaal / Gemiddeld | 136 | 11.638 | 8 | 11 | 22 | 0 | 1.1 | 78.2 | 7 | 7.00 | |