
S. van Gassel
300duels
26.893minuten
0goals
2assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Helmond Sport | 11 | 990 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Helmond Sport | 38 | 3.420 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Helmond Sport | 38 | 3.420 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Helmond Sport | 29 | 2.610 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Helmond Sport | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | SBV Excelsior | 42 | 3.760 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | SBV Excelsior | 34 | 3.033 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2023/24 | SBV Excelsior | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | NEC | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2025/26 | SBV Excelsior | 32 | 2.820 | 0 | 1 | 7.4 | |
| 2026/27 | SBV Excelsior | 5 | 450 | 0 | 1 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 300 | 26.893 | 0 | 2 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
72%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
57%
passnauwkeurigheid
4
sleutelpasses
0
tackles + int.
0
schoten op doel
209
reddingen
27
nul gehouden
79
tegendoelpunten
Gebaseerd op 63 van de 300 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UAFC Ajax2–2GL7.0
- 13 sep 2026TFC Utrecht1–2V6.7
- 8 sep 2026UNEC2–2GL6.3
- 5 sep 2026UWillem II Tilburg0–3W18.3
- 29 aug 2026TSparta Rotterdam2–1W6.5
- 15 aug 2026TPSV1–2V7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 63 | 4.503 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.0 | 57.3 | 8 | 7.14 | |
| Totaal / Gemiddeld | 63 | 4.503 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.0 | 57.3 | 8 | 7.14 | |