Golazio
Nederlands

Randal Kolo Muani

geboren 5 dec 1998 · 27 jaar BondyFrankrijk31/8 187 cm rugnummer 9 (Juventus)
234duels
14.925minuten
63goals
28assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2018/19Nantes6118006.2
2020/21Nantes373.042946.9
2021/22Nantes373.0481346.8
2022/23Eintracht Frankfurt322.64515117.1
2023/24Eintracht Frankfurt2154106.5
2023/24Paris Saint Germain261.264656.9
2024/25Juventus171.164817.0
2024/25Paris Saint Germain13350216.7
2025/26Tottenham Hotspur301.682116.5
2026/27Juventus3270006.0
Totaal / Gemiddeld20313.73755276.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2022France6101107.0
2022/23France210006.6
2023/24France26700–
2024France10383306.6
2024/25France10594417.0
2026France133006.7
Totaal / Gemiddeld311.188816.8

Geavanceerde statistieken

41%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
193
sleutelpasses
161
tackles + int.
125
schoten op doel
0
reddingen
18 1
kaarten

Gebaseerd op 219 van de 234 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Ligue 11066.8442413601.669.686.87
Bundesliga342.7991611612.266.647.10
Premier League321.67011301.472.306.48
Serie A221.61382001.872.326.87
UEFA Nations League1260441301.874.516.96
FIFA World Cup610110001.054.006.95
UEFA European Championship620010001.071.406.68
Coupe de France19010003.078.907.60
Totaal / Gemiddeld21913.92156281811.769.9156.85