
Danilo Larangeira
344duels
30.495minuten
12goals
2assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Udinese | 37 | 3.325 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Udinese | 32 | 2.817 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Udinese | 36 | 3.240 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Udinese | 37 | 3.330 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Udinese | 34 | 2.947 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Udinese | 36 | 3.204 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Udinese | 32 | 2.778 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Bologna | 35 | 3.081 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | Bologna | 30 | 2.642 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Bologna | 35 | 3.131 | 0 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 344 | 30.495 | 12 | 2 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
9
sleutelpasses
82
tackles + int.
2
schoten op doel
7 0
kaarten
Gebaseerd op 34 van de 344 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 12 mei 2021TGenoa0–2V6.6
- 8 mei 2021UUdinese1–1GL7.2
- 2 mei 2021TFiorentina3–3GL7.2
- 25 apr 2021UAtalanta5–0V6.5
- 21 apr 2021TTorino1–1GL6.5
- 18 apr 2021TSpezia4–1W17.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 34 | 3.041 | 0 | 1 | 7 | 0 | 1.2 | 79.3 | 0 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 34 | 3.041 | 0 | 1 | 7 | 0 | 1.2 | 79.3 | 0 | 6.81 | |