
Toni Lato
165duels
7.152minuten
3goals
5assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Valencia | 8 | 479 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Valencia | 16 | 796 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Valencia | 4 | 270 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2019/20 | Osasuna | 8 | 472 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Jong PSV U21 | 2 | 153 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Valencia | 15 | 724 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Valencia | 11 | 590 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | Valencia | 24 | 907 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Mallorca | 35 | 1.544 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Mallorca | 30 | 618 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Mallorca | 12 | 599 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 165 | 7.152 | 3 | 5 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
65%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
38
sleutelpasses
158
tackles + int.
5
schoten op doel
13 1
kaarten
Gebaseerd op 152 van de 165 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 15 mrt 2026TEspanyol2–1W–
- 17 jan 2026TAthletic Club3–2W6.2
- 4 okt 2025UAthletic Club2–1V6.7
- 21 sep 2025TAtlético de Madrid1–1GL–
- 15 sep 2025UEspanyol3–2V–
- 24 mei 2025URayo Vallecano0–0GL7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 152 | 4.472 | 2 | 2 | 13 | 1 | 1.1 | 79.1 | 0 | 6.68 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 4.472 | 2 | 2 | 13 | 1 | 1.1 | 79.1 | 0 | 6.68 | |