Golazio
Nederlands

Roman Yaremchuk

geboren 27 nov 1995 · 30 jaar LvivOekraïne39/7 191 cm rugnummer 77 (Lyon)
222duels
13.198minuten
63goals
11assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2017/18Gent322.01790–
2018/19Gent372.75280–
2019/20Gent181.511100–
2020/21Gent342.9142077.2
2022/23Club Brugge23943226.6
2023/24Club Brugge36400–
2023/24Valencia25941306.5
2025/26Lyon11561416.8
Totaal / Gemiddeld18311.70356106.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Ukraine1000–
2019Ukraine1010–
2020Ukraine6360116.8
2020/21Ukraine5381106.9
2021Ukraine4010–
2022Ukraine1010–
2022/23Ukraine4174006.5
2023/24Ukraine1000–
2024Ukraine4193107.0
2024/25Ukraine8276106.8
2025Ukraine166006.3
2026Ukraine345006.3
Totaal / Gemiddeld391.495716.7

Geavanceerde statistieken

37%
duelwinst %
39%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
51
sleutelpasses
36
tackles + int.
61
schoten op doel
13 0
kaarten

Gebaseerd op 108 van de 222 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Belgian Pro League432.264116702.078.546.87
La Liga2986630201.570.806.55
UEFA Nations League1783120201.181.506.74
Ligue 11256041102.077.516.78
UEFA European Championship748021101.683.216.91
Totaal / Gemiddeld1085.0012281301.877.366.77