
Sandy Walsh
Sandy Henny Walsh
251duels
17.370minuten
13goals
15assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Genk | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Genk | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Genk | 11 | 779 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Genk | 23 | 1.885 | 1 | 0 | – | |
| 2016/17 | Genk | 12 | 820 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Zulte-Waregem | 18 | 1.201 | 1 | 0 | – | |
| 2018/19 | Zulte-Waregem | 21 | 1.527 | 1 | 0 | – | |
| 2019/20 | Zulte-Waregem | 9 | 581 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Mechelen | 30 | 2.581 | 3 | 4 | 6.8 | |
| 2021/22 | Mechelen | 33 | 2.885 | 3 | 5 | 6.9 | |
| 2022/23 | Mechelen | 25 | 2.093 | 2 | 3 | 6.7 | |
| 2023/24 | Mechelen | 18 | 203 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Mechelen | 18 | 197 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 223 | 15.112 | 11 | 12 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | Indonesia | 1 | 72 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Indonesia | 2 | 93 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Indonesia | 25 | 2.093 | 2 | 3 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 28 | 2.258 | 2 | 3 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
30%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
60
sleutelpasses
221
tackles + int.
23
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 126 van de 251 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 12 jan 2025UCercle Brugge1–0V–
- 26 dec 2024TStandard Liège0–0GL6.9
- 20 dec 2024UWesterlo1–1GL–
- 13 dec 2024TAntwerp1–1GL6.9
- 7 dec 2024TClub Brugge1–2V–
- 29 nov 2024UKV Kortrijk3–1V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 126 | 8.204 | 6 | 11 | 16 | 0 | 1.3 | 76.7 | 0 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 126 | 8.204 | 6 | 11 | 16 | 0 | 1.3 | 76.7 | 0 | 6.73 | |