
Tony Jantschke
237duels
17.456minuten
4goals
2assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Borussia Mönchengladbach | 11 | 907 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Borussia Mönchengladbach | 32 | 2.822 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Borussia Mönchengladbach | 31 | 2.733 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Borussia Mönchengladbach | 31 | 2.746 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Borussia Mönchengladbach | 31 | 2.746 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Borussia Mönchengladbach | 12 | 748 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | Borussia Mönchengladbach | 22 | 1.486 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Borussia Mönchengladbach | 13 | 717 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2018/19 | Borussia Mönchengladbach | 14 | 931 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | Borussia Mönchengladbach | 17 | 1.010 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Borussia Mönchengladbach | 8 | 265 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Borussia Mönchengladbach | 3 | 227 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Borussia Mönchengladbach | 8 | 93 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Borussia Mönchengladbach | 4 | 25 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 237 | 17.456 | 4 | 2 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
61%
duelwinst %
84%
passnauwkeurigheid
21
tackles + int.
1
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 88 van de 237 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 11 mei 2024TEintracht Frankfurt1–1GL6.2
- 24 feb 2024TVfL Bochum 18485–2W6.9
- 3 feb 2024UFC Bayern München3–1V–
- 27 jan 2024UBayer 04 Leverkusen0–0GL–
- 21 jan 2024TFC Augsburg1–2V–
- 14 jan 2024TVfB Stuttgart3–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 88 | 615 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 83.7 | 0 | 6.68 | |
| Totaal / Gemiddeld | 88 | 615 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 83.7 | 0 | 6.68 | |