
Sam Clucas
279duels
20.398minuten
31goals
26assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Hull City | 47 | 3.546 | 6 | 8 | 7.0 | |
| 2016/17 | Hull City | 37 | 3.190 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Hull City | 3 | 251 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2017/18 | Swansea | 29 | 2.045 | 3 | 1 | 6.8 | |
| 2018/19 | Stoke City | 26 | 2.006 | 3 | 4 | 6.8 | |
| 2019/20 | Stoke City | 44 | 3.909 | 11 | 3 | 7.0 | |
| 2020/21 | Stoke City | 24 | 1.613 | 2 | 3 | 7.1 | |
| 2021/22 | Stoke City | 25 | 1.475 | 2 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Stoke City | 12 | 479 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Rotherham United | 32 | 1.884 | 1 | 2 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 279 | 20.398 | 31 | 26 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
28
sleutelpasses
88
tackles + int.
5
schoten op doel
5 0
kaarten
Gebaseerd op 44 van de 279 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 apr 2024USwansea1–0V6.9
- 10 apr 2024UWest Brom2–0V6.6
- 5 apr 2024TPlymouth Argyle0–1V7.5
- 1 apr 2024TMillwall2–1W6.3
- 29 mrt 2024UPreston North End3–0V6.9
- 16 mrt 2024THuddersfield Town0–0GL6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 44 | 2.363 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1.3 | 71.3 | 1 | 6.77 | |
| Totaal / Gemiddeld | 44 | 2.363 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1.3 | 71.3 | 1 | 6.77 | |