
Daniel Ward
Daniel Carl Ward
336duels
19.509minuten
61goals
20assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Huddersfield Town | 28 | 1.698 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Huddersfield Town | 38 | 2.453 | 10 | 0 | – | |
| 2014/15 | Huddersfield Town | 12 | 272 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Rotherham United | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Rotherham United | 34 | 2.010 | 4 | 8 | 6.8 | |
| 2016/17 | Rotherham United | 41 | 3.468 | 10 | 4 | 6.8 | |
| 2017/18 | Cardiff | 18 | 586 | 4 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Cardiff | 14 | 440 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | Cardiff | 30 | 1.017 | 7 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Huddersfield Town | 19 | 717 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | Huddersfield Town | 43 | 3.060 | 14 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Huddersfield Town | 36 | 2.548 | 5 | 4 | 6.7 | |
| 2023/24 | Huddersfield Town | 22 | 1.167 | 3 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 336 | 19.509 | 61 | 20 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
36%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
61%
passnauwkeurigheid
25
sleutelpasses
21
tackles + int.
28
schoten op doel
1 0
kaarten
Gebaseerd op 59 van de 336 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 4 mei 2024UIpswich Town2–0V6.5
- 27 apr 2024TBirmingham City1–1GL6.9
- 20 apr 2024TSwansea0–4V6.3
- 13 apr 2024UBristol City1–1GL–
- 9 apr 2024UPreston North End4–1V6.5
- 6 apr 2024TMillwall1–0W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 59 | 3.664 | 8 | 4 | 1 | 0 | 1.6 | 60.8 | 2 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 59 | 3.664 | 8 | 4 | 1 | 0 | 1.6 | 60.8 | 2 | 6.76 | |