
Joe Bennett
308duels
25.520minuten
7goals
12assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Middlesbrough | 41 | 3.570 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | Aston Villa | 25 | 1.855 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Aston Villa | 5 | 244 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Brighton & Hove Albion | 41 | 3.674 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sheffield Wednesday | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2016/17 | Cardiff | 24 | 2.012 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2017/18 | Cardiff | 38 | 3.340 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Cardiff | 30 | 2.641 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Cardiff | 46 | 4.042 | 0 | 5 | 6.8 | |
| 2020/21 | Cardiff | 28 | 2.385 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Wigan Athletic | 15 | 745 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024/25 | Oxford United | 12 | 742 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 308 | 25.520 | 7 | 12 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
62%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
43
tackles + int.
1
schoten op doel
4 1
kaarten
Gebaseerd op 36 van de 308 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 3 mei 2025USwansea3–3GL6.3
- 26 apr 2025TSunderland2–0W6.3
- 21 apr 2025UCardiff1–1GL6.7
- 18 apr 2025TLeeds United0–1V6.9
- 12 apr 2025USheffield Wednesday0–1W6.9
- 9 apr 2025TQPR1–3V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 36 | 1.485 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1.0 | 76.8 | 0 | 6.50 | |
| Totaal / Gemiddeld | 36 | 1.485 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1.0 | 76.8 | 0 | 6.50 | |