Golazio
Nederlands

Thomas Meunier

geboren 12 sep 1991 · 35 jaar Sainte-OdeBelgië47/2 190 cm rugnummer 12 (Sunderland)
394duels
27.905minuten
31goals
26assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2011/12Club Brugge352.02630–
2012/13Club Brugge211.43840–
2013/14Club Brugge322.72830–
2014/15Club Brugge302.60820–
2015/16Club Brugge312.64120–
2016/17Paris Saint Germain221.692147.2
2017/18Paris Saint Germain241.572447.1
2018/19Paris Saint Germain221.615337.1
2019/20Paris Saint Germain161.243027.0
2020/21Borussia Dortmund211.475116.9
2021/22Borussia Dortmund171.405246.9
2022/23Borussia Dortmund10589006.8
2023/24Borussia Dortmund8593006.7
2024/25Lille301.951207.0
2025/26Lille251.909226.9
2026/27Sunderland3244006.6
Totaal / Gemiddeld34725.72929207.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Belgium2000–
2018Belgium12450127.2
2020Belgium5328127.2
2020/21Belgium5360006.8
2021Belgium1000–
2022Belgium4212006.9
2022/23Belgium4225006.6
2024Belgium145007.3
2024/25Belgium4166006.8
2026Belgium9390026.8
Totaal / Gemiddeld472.176267.0

Geavanceerde statistieken

49%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
94
sleutelpasses
331
tackles + int.
37
schoten op doel
0
reddingen
22 0
kaarten

Gebaseerd op 165 van de 394 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Bundesliga724.04935901.279.316.86
Ligue 1563.83342801.483.256.98
FIFA World Cup1485213301.479.507.01
UEFA Nations League1375100201.081.506.72
UEFA European Championship532812001.074.817.16
Premier League539901000.882.306.66
Totaal / Gemiddeld16510.2129132201.281.076.91