
J. Calleri
159duels
11.371minuten
29goals
16assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | West Ham United | 16 | 532 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | Las Palmas | 37 | 3.111 | 9 | 3 | 6.8 | |
| 2018/19 | Deportivo Alavés | 34 | 2.878 | 9 | 2 | 7.1 | |
| 2019/20 | Espanyol | 27 | 1.815 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Osasuna | 25 | 1.558 | 5 | 2 | 6.8 | |
| 2022 | São Paulo | 7 | 544 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 2023 | São Paulo | 8 | 519 | 2 | 2 | 7.0 | |
| 2026 | São Paulo | 5 | 414 | 1 | 2 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 159 | 11.371 | 29 | 16 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
59%
passnauwkeurigheid
10
sleutelpasses
16
tackles + int.
16
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 27 van de 159 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 apr 2021UCelta de Vigo2–1V–
- 21 apr 2021TValencia3–1W1 18.3
- 18 apr 2021TElche2–0W–
- 11 apr 2021UVillarreal1–2W6.5
- 3 apr 2021TGetafe0–0GL6.7
- 20 mrt 2021UHuesca0–0GL6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 27 | 1.553 | 5 | 2 | 4 | 0 | 2.0 | 58.7 | 1 | 6.82 | |
| Totaal / Gemiddeld | 27 | 1.553 | 5 | 2 | 4 | 0 | 2.0 | 58.7 | 1 | 6.82 | |