Golazio
Nederlands

Okay Yokuşlu

geboren 9 mrt 1994 · 32 jaar İzmirTurkije36/1 190 cm rugnummer 5 (Türkiye)
218duels
12.862minuten
8goals
4assists
6.9rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2018/19Celta de Vigo302.203207.0
2019/20Celta de Vigo261.976026.8
2020/21Celta de Vigo12461006.7
2020/21West Brom161.319017.0
2021/22Celta de Vigo8156006.8
2021/22Getafe8156006.8
2022/23West Brom372.790407.0
2023/24West Brom453.307116.9
Totaal / Gemiddeld18212.368746.9

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Türkiye3000–
2018Türkiye7010–
2019Türkiye1000–
2020Türkiye5137006.7
2020/21Türkiye6190006.6
2021Türkiye2000–
2024Türkiye681006.7
2024/25Türkiye686006.8
Totaal / Gemiddeld36494106.7

Geavanceerde statistieken

62%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
41
sleutelpasses
318
tackles + int.
18
schoten op doel
20 1
kaarten

Gebaseerd op 163 van de 218 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Championship886.265511301.385.046.99
La Liga521.04900511.084.506.78
UEFA Nations League1227600201.082.606.73
UEFA European Championship818900001.089.206.70
Premier League319200001.075.207.20
Totaal / Gemiddeld1637.971512011.284.746.92