
Rúben Vezo
180duels
14.109minuten
5goals
2assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Valencia | 8 | 490 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Valencia | 7 | 554 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Valencia | 15 | 1.082 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Valencia | 1 | 45 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2016/17 | Granada | 18 | 1.488 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | Valencia | 19 | 1.554 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Valencia | 4 | 194 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Levante | 15 | 1.340 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2019/20 | Levante | 29 | 2.610 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Levante | 32 | 2.320 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Levante | 32 | 2.432 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 180 | 14.109 | 5 | 2 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
68%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
9
sleutelpasses
157
tackles + int.
6
schoten op doel
11 0
kaarten
Gebaseerd op 67 van de 180 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 mei 2022URayo Vallecano2–4W6.3
- 15 mei 2022TDeportivo Alavés3–1W6.9
- 12 mei 2022UReal Madrid6–0V4.7
- 6 mei 2022TReal Sociedad2–1W7.3
- 30 apr 2022UValencia1–1GL6.2
- 21 apr 2022TSevilla2–3V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 67 | 4.730 | 1 | 0 | 11 | 0 | 1.2 | 80.6 | 0 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 67 | 4.730 | 1 | 0 | 11 | 0 | 1.2 | 80.6 | 0 | 6.73 | |