
Mike Havekotte
235duels
20.937minuten
0goals
0assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | ADO Den Haag | 1 | 7 | 0 | 0 | 5.3 | |
| 2019/20 | ADO Den Haag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | FC Dordrecht | 9 | 810 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | MVV | 30 | 2.654 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Helmond Sport | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Helmond Sport | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | TOP Oss | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024/25 | TOP Oss | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2025/26 | TOP Oss | 38 | 3.336 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2026/27 | TOP Oss | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026/27 | FC OSS | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 235 | 20.937 | 0 | 0 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
86%
duelwinst %
65%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
1
tackles + int.
0
schoten op doel
163
reddingen
7
nul gehouden
71
tegendoelpunten
3 0
kaarten
Gebaseerd op 45 van de 235 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TFC Dordrecht3–0W8.0
- 11 sep 2026UVVV-Venlo3–1V5.8
- 4 sep 2026UVitesse2–1V5.9
- 28 aug 2026TJong FC Utrecht2–1W7.0
- 24 aug 2026UJong PSV U211–0V8.3
- 15 aug 2026UFC Volendam3–0V5.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie | 45 | 3.966 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0.0 | 64.9 | 7 | 7.21 | |
| Totaal / Gemiddeld | 45 | 3.966 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0.0 | 64.9 | 7 | 7.21 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 6 jul 2018 | SBV Excelsior | ADO Den Haag | transfervrij | |
| 28 jul 2015 | Jong FC Utrecht | SBV Excelsior | transfervrij |