
Bigas
247duels
18.696minuten
13goals
5assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Mallorca | 16 | 1.031 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Mallorca | 24 | 2.060 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Las Palmas | 27 | 2.353 | 3 | 0 | 7.2 | |
| 2016/17 | Las Palmas | 32 | 2.652 | 4 | 1 | 7.0 | |
| 2017/18 | Las Palmas | 12 | 896 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Eibar | 10 | 585 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2019/20 | Eibar | 23 | 1.779 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Eibar | 21 | 1.530 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Elche | 19 | 1.556 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Elche | 32 | 2.025 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Elche | 28 | 2.068 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2026/27 | Elche | 3 | 161 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 247 | 18.696 | 13 | 5 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
157
tackles + int.
13
schoten op doel
0
reddingen
11 2
kaarten
Gebaseerd op 93 van de 247 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026UEspanyol1–3W6.3
- 16 sep 2026TReal Madrid2–3V0.0
- 13 sep 2026UAthletic Club1–1GL0.0
- 7 sep 2026TReal Sociedad2–3V6.3
- 22 apr 2026TAtlético de Madrid3–2W6.7
- 1 mrt 2026TEspanyol2–2GL6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 93 | 5.620 | 1 | 0 | 11 | 2 | 1.3 | 78.4 | 0 | 6.56 | |
| Totaal / Gemiddeld | 93 | 5.620 | 1 | 0 | 11 | 2 | 1.3 | 78.4 | 0 | 6.56 | |