
David Silva
383duels
29.091minuten
66goals
61assists
7.4rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Manchester City | 35 | 2.564 | 4 | 0 | – | |
| 2011/12 | Manchester City | 36 | 2.818 | 6 | 0 | – | |
| 2012/13 | Manchester City | 32 | 2.527 | 4 | 0 | – | |
| 2013/14 | Manchester City | 27 | 2.173 | 7 | 0 | – | |
| 2014/15 | Manchester City | 32 | 2.661 | 12 | 0 | 8.2 | |
| 2015/16 | Manchester City | 24 | 1.801 | 2 | 11 | 7.3 | |
| 2016/17 | Manchester City | 34 | 2.767 | 4 | 7 | 7.2 | |
| 2017/18 | Manchester City | 29 | 2.437 | 9 | 11 | 7.6 | |
| 2018/19 | Manchester City | 33 | 2.411 | 6 | 8 | 7.3 | |
| 2019/20 | Manchester City | 27 | 1.833 | 6 | 10 | 7.4 | |
| 2020/21 | Real Sociedad | 21 | 1.408 | 2 | 5 | 7.1 | |
| 2021/22 | Real Sociedad | 25 | 1.734 | 2 | 4 | 7.1 | |
| 2022/23 | Real Sociedad | 28 | 1.957 | 2 | 5 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 383 | 29.091 | 66 | 61 | 7.4 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
62%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
103
sleutelpasses
118
tackles + int.
22
schoten op doel
11 1
kaarten
Gebaseerd op 77 van de 383 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 mei 2023TAlmeria1–0W6.6
- 13 mei 2023TGirona2–2GL17.7
- 2 mei 2023TReal Madrid2–0W18.0
- 28 apr 2023UOsasuna0–2W7.5
- 25 apr 2023UReal Betis0–0GL6.6
- 22 apr 2023TRayo Vallecano2–1W7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 77 | 5.094 | 6 | 14 | 11 | 1 | 1.4 | 85.1 | 6 | 7.08 | |
| Totaal / Gemiddeld | 77 | 5.094 | 6 | 14 | 11 | 1 | 1.4 | 85.1 | 6 | 7.08 | |