
Jamal Lewis
Jamal Piaras Lewis
191duels
14.555minuten
1goals
8assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Norwich City | 22 | 1.791 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | Norwich City | 42 | 3.716 | 0 | 4 | 6.7 | |
| 2019/20 | Norwich City | 28 | 2.304 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Newcastle United | 24 | 1.834 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2021/22 | Newcastle United | 5 | 263 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2022/23 | Newcastle United | 2 | 9 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2023/24 | Watford | 36 | 2.777 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2025/26 | Preston North End | 14 | 604 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 173 | 13.298 | 1 | 8 | 6.6 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Northern Ireland | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Northern Ireland | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2020/21 | Northern Ireland | 4 | 258 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2021 | Northern Ireland | 2 | 86 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Northern Ireland | 2 | 153 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024 | Northern Ireland | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Northern Ireland | 4 | 190 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 18 | 1.257 | 0 | 0 | 6.6 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
35%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
55
sleutelpasses
180
tackles + int.
8
schoten op doel
10 0
kaarten
Gebaseerd op 124 van de 191 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 feb 2026UBlackburn1–0V6.2
- 14 feb 2026TWatford2–2GL–
- 7 feb 2026TPortsmouth1–0W–
- 31 jan 2026UIpswich Town1–1GL–
- 24 jan 2026UMiddlesbrough4–0V6.3
- 20 jan 2026THull City0–3V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 60 | 1.799 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1.0 | 76.8 | 0 | 6.45 | |
| Championship | 53 | 3.372 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1.2 | 80.8 | 0 | 6.77 | |
| UEFA Nations League | 10 | 601 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 77.5 | 0 | 6.59 | |
| UEFA European Championship | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 85.7 | 0 | 6.20 | |
| Totaal / Gemiddeld | 124 | 5.892 | 0 | 4 | 10 | 0 | 1.1 | 79.4 | 0 | 6.65 | |