
S. Miangué
S. Miangue
119duels
7.082minuten
3goals
2assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Cagliari | 4 | 132 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2016/17 | Inter | 3 | 123 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | Cagliari | 11 | 803 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Standard Liège | 6 | 439 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Standard Liège | 4 | 37 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | AS Eupen | 24 | 2.044 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Cercle Brugge | 19 | 1.537 | 3 | 1 | 7.1 | |
| 2022/23 | Cercle Brugge | 8 | 433 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Cercle Brugge | 24 | 739 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Cercle Brugge | 16 | 795 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 119 | 7.082 | 3 | 2 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
63%
passnauwkeurigheid
9
sleutelpasses
43
tackles + int.
4 1
kaarten
Gebaseerd op 23 van de 119 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 22 dec 2024TOH Leuven1–0W–
- 8 dec 2024TUnion Saint-Gilloise0–0GL6.3
- 18 aug 2024UOH Leuven1–1GL6.9
- 19 mei 2024TUnion Saint-Gilloise1–2V6.3
- 17 mrt 2024TRWDM4–0W6.9
- 25 feb 2024UAS Eupen0–2W7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 23 | 1.211 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1.0 | 63.2 | 1 | 6.67 | |
| Totaal / Gemiddeld | 23 | 1.211 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1.0 | 63.2 | 1 | 6.67 | |