
H. Diallo
184duels
12.189minuten
58goals
7assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Metz | 19 | 824 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2017/18 | Metz | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2019/20 | Metz | 26 | 2.199 | 12 | 3 | 7.1 | |
| 2020/21 | Metz | 4 | 141 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | Strasbourg | 32 | 2.332 | 9 | 0 | 6.3 | |
| 2021/22 | Strasbourg | 31 | 1.537 | 11 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Strasbourg | 37 | 2.878 | 20 | 1 | 7.0 | |
| 2025/26 | Metz | 25 | 1.910 | 4 | 1 | 6.7 | |
| 2026/27 | Le Mans | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 176 | 11.864 | 57 | 7 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Senegal | 1 | 12 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Senegal | 3 | 177 | 1 | 0 | – | |
| 2024 | Senegal | 3 | 136 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Senegal | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 325 | 1 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
68%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
72
tackles + int.
87
schoten op doel
0
reddingen
9 1
kaarten
Gebaseerd op 104 van de 184 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TLorient2–1W17.8
- 13 sep 2026TLens2–2GL6.8
- 5 sep 2026UNice1–1GL6.4
- 21 feb 2026UParis Saint Germain3–0V6.6
- 13 dec 2025TParis Saint Germain2–3V6.6
- 3 jun 2023ULorient2–1V7.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 104 | 6.817 | 39 | 5 | 9 | 1 | 2.2 | 67.8 | 10 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 104 | 6.817 | 39 | 5 | 9 | 1 | 2.2 | 67.8 | 10 | 6.95 | |