
R. Hamouma
347duels
23.184minuten
63goals
20assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Caen | 32 | 2.701 | 9 | 0 | – | |
| 2011/12 | Caen | 31 | 2.600 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | Saint-Étienne | 31 | 1.801 | 5 | 0 | – | |
| 2013/14 | Saint-Étienne | 34 | 2.493 | 9 | 0 | – | |
| 2014/15 | Saint-Étienne | 26 | 1.973 | 3 | 0 | – | |
| 2015/16 | Saint-Étienne | 24 | 1.597 | 3 | 3 | 6.7 | |
| 2016/17 | Saint-Étienne | 29 | 1.967 | 7 | 5 | 6.9 | |
| 2017/18 | Saint-Étienne | 29 | 1.854 | 5 | 3 | 6.9 | |
| 2018/19 | Saint-Étienne | 27 | 1.595 | 4 | 4 | 6.8 | |
| 2019/20 | Saint-Étienne | 14 | 865 | 6 | 1 | 6.9 | |
| 2020/21 | Saint-Étienne | 29 | 1.771 | 6 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Saint-Étienne | 22 | 880 | 2 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | Ajaccio | 19 | 1.087 | 2 | 2 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 347 | 23.184 | 63 | 20 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
37%
duelwinst %
35%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
19
sleutelpasses
14
tackles + int.
8
schoten op doel
7 2
kaarten
Gebaseerd op 27 van de 347 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 7 mei 2023TToulouse0–0GL6.6
- 23 apr 2023TBrest0–0GL6.2
- 16 apr 2023UStrasbourg3–1V6.6
- 9 apr 2023TAuxerre0–3V6.3
- 5 mrt 2023UReims1–0V6.5
- 26 feb 2023TTroyes2–1W17.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 27 | 1.427 | 2 | 2 | 7 | 2 | 1.7 | 79.9 | 0 | 6.52 | |
| Totaal / Gemiddeld | 27 | 1.427 | 2 | 2 | 7 | 2 | 1.7 | 79.9 | 0 | 6.52 | |