
A. Faltsetas
153duels
10.989minuten
7goals
2assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Djurgården | 26 | 2.153 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2017 | Häcken | 19 | 1.462 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2018 | Häcken | 26 | 2.223 | 4 | 1 | 6.9 | |
| 2019 | Häcken | 21 | 1.731 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020 | Häcken | 19 | 761 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2021 | Häcken | 24 | 1.448 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022 | Helsingborg | 13 | 1.018 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022 | Häcken | 3 | 34 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023 | Utsikten | 2 | 159 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 153 | 10.989 | 7 | 2 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
24
sleutelpasses
95
tackles + int.
6
schoten op doel
12 0
kaarten
Gebaseerd op 53 van de 153 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 nov 2023UBrommapojkarna0–0GL7.2
- 24 nov 2023TBrommapojkarna0–7V6.3
- 31 okt 2022UElfsborg3–0V6.3
- 23 okt 2022TDegerfors1–2V7.0
- 19 okt 2022UNorrköping2–0V6.2
- 15 okt 2022TVarbergs BoIS FC1–3V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 53 | 2.828 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1.4 | 81.9 | 0 | 6.64 | |
| Totaal / Gemiddeld | 53 | 2.828 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1.4 | 81.9 | 0 | 6.64 | |