
Rubén Duarte
223duels
17.587minuten
3goals
10assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Espanyol | 11 | 990 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Espanyol | 22 | 1.864 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2016/17 | Espanyol | 3 | 101 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | Deportivo Alavés | 24 | 2.141 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2018/19 | Deportivo Alavés | 33 | 2.777 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Deportivo Alavés | 31 | 2.663 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | Deportivo Alavés | 31 | 2.549 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Deportivo Alavés | 34 | 2.627 | 0 | 4 | 6.8 | |
| 2023/24 | Deportivo Alavés | 34 | 1.875 | 2 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 223 | 17.587 | 3 | 10 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
69
sleutelpasses
315
tackles + int.
10
schoten op doel
26 2
kaarten
Gebaseerd op 100 van de 223 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 26 mei 2024ULas Palmas1–1GL7.2
- 18 mei 2024TGetafe1–0W17.3
- 14 mei 2024UReal Madrid5–0V6.5
- 10 mei 2024TGirona2–2GL6.3
- 27 apr 2024TCelta de Vigo3–0W6.3
- 14 apr 2024UGranada2–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 100 | 7.049 | 3 | 6 | 26 | 2 | 1.2 | 68.8 | 2 | 6.85 | |
| Totaal / Gemiddeld | 100 | 7.049 | 3 | 6 | 26 | 2 | 1.2 | 68.8 | 2 | 6.85 | |